Kartepe Kuzu Yaylası

     Kocaeli’nin Doğal Güzelliklerine Yakından Şahit Olmak İstiyorsanız Kuzu Yaylası Size Bu Güzellikler Hakkında Harika Bilgiler Verecektir.

     Kartepe Maşukiye'de Bulunan Kuzu Yaylası, Hem İstanbul’un Karmaşasından Uzakta Sadece Tertemiz Havanın ve Yeşilliklerin Size Eşlik Ettiği Bir Yer. 

     İstanbul'a Yakın Olmasından Dolayı da Kısa Tatiller İçin Fazlasıyla Tercih Edilmektedir, Kuzu Yaylasın'da Kamp da Kurabilirsiniz, İsterseniz Yaylaya Yakın Otelleri de Tercih Edebilirsiniz, Doğa Yürüyüşleri İçin İse Muhteşem Bir Alandır Kuzu Yaylası, Bir Sessizliği Vardır.

     Sessizliği Bozan Sadece Kuşların Mırıldandığı Melodiler Olacak Buradan Sapanca Gölü de Bir Başka Görünür Üstelik Manzaranın Tüm Güzelliği Size Selam Verirken Nereden Nasıl Başlayacağınıza Karar Veremezsiniz.

     Kuzu Yaylası’nda Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlamasanız Bile Buna Rağmen Unutamayacağınız Çok Şey Olduğunu Hissedeceksiniz, Kuzu Yaylası’nın Ardından Darıca Kalesi’ni, Bağırganlı’yı, Tahtalı Göleti’ni, Maşukiye Aygır Deresi’ni, Yuvacık Barajı’nı, Eskihisar Kalesi’ni ve Ballıkayalar’ı da Mutlaka Ziyaret Etmelisiniz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı Web Sitemiz Üzerinden Anında Yapılabilir ve Onay Alabilirsiniz

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı ve Şehir Merkezinde Rezervasyon Yaptığınız Aracı Ücretsiz Teslim Alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her Bütçeye Uygun Ekonomik Araç Kiralama Fiyatlarımız İle Kaliteyi ve Güveni Yaşayın

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat Dilediğiniz Her An Anında Araçlarımız İle İlgili Destek ve Bilgi Alabilirsiniz